+372 521 6455 telli@linery.ee
Lely Astronaut A3

Vaakumsüsteem, lüpsisüsteem, pesusüsteem ja elektroonika

Unikaalne Astronaut A3 robot-lüpsisüsteemi disain ei ole ainult atraktiivne, vaid ka väga funktsionaalne. Robotis sisalduvad kõik vajalikud seadmed: vaakumsüsteem, lüpsisüsteem, pesusüsteem ja elektroonika. Loomulikult on kogu süsteem tehases testitud ja moodulvorm kindlustab kiire paigalduse.

Arenenud sidetehnoloogia
A3 lüpsirobot kasutab esmaklassilist tehnoloogiat; saades kasu kõige modernsematest võimalustest lihtsa ja usaldusväärse teabeedastuse jaoks erinevate süsteemide vahel teie laudas, samaaegselt andes teile kogu informatsiooni, mida on vaja läbi lihtsalt mõistetava ja kasutatava keskhaldussüsteemi. Kasutajasõbralik haldusseade on väga efektiivne. Kui mingil põhjusel arvuti ei tööta, jätkab robot lüpsi ja kõik andmed salvestatakse roboti mällu.

Miks Astronaut A3 lüpsisüsteem

Lüpsab kõige kiiremini
Astronaut robot-lüpsisüsteemi üheks edu võtmeteguriks on tõestatult kontseptsioon, mille alusel kogu lüpsiprotsessi juhitakse kõrgtehnoloogilise lehma alla käiva käega. Unikaalne, arenenud, efektiivne ja kohandatav Astronaut käsi sisaldab järgnevaid uuendusi. 3D liikumine (punktist punkti kasutab lühimat teed, nagu inimkäsi) kindlustab kiiremad reageerimisajad ja suurema nisade kättesaamise (nii madalate, kui kõrgete; nii heledate, kui tumedate). TDS skaneerimistehnoloogia kindlustab kiire ja täpse nisakannude kinnitamise. Lely on aluse pannud standardile lüpsitehnikas olles esimene, kes pakub pulsatsiooni iga udaraneljandiku kohta. Läbi interaktsiooni MQC (piima kvaliteedikontroll) süsteemiga, kohandatakse pulsatsiooni vastavalt vajadustele udaraneljandiku kohta. Selle tulemusena saab saavutada optimaalse piima voolu kiiruse, mis omakorda tugevdab meie positsiooni, Astronaut A3 on kiireim robot-lüpsisüsteem.

Lüpsab kõige puhtamalt
Nisakannud on paigutatud puhkeasendisse ja voolikud asuvad maksimaalse kaitse eesmärgil käe sees. TDS skaneerimistehnoloogia kindlustab kiire ja täpse nisakannude kinnitamise ja optimaalse efektiivsuse nisade puhastuses ja desinfitseerimises. Korralik nisade ja udarapõhja puhastus pesuharjadega (desinfitseeritud spetsiaalse kloorivaba pesuainega) ja täpne käe liikumine garanteerivad kõige optimaalsema puhastuse ja stimulatsiooni.

Kestab kõige kauem
Astronaut A3 lüpsirobot on konstrueeritud tippklassi materjalidest nagu roostevaba teras ja titaan, ning sellel on määritud laagrid, mis kestavad terve roboti eluea. Tänu kombinatsioonile tugevast disainist ja liigkoormuskaitsest igas suunas, on käsi vigastamatu. Tänapäeval on müüdud isegi roboteid, mis on vanemad kui 12 aastat, ja need suudavad ikka veel täita oma kohust nii, et klient on rahul.

Lüpsab kõige ökonoomsemalt
Robot-lüpsisüsteemi kasutamine tõstab maksimaalset tootlust looma kohta läbi suurenenud lüpsisageduse. Väikseima elektri- ja veetarbimise ja suurima jõudlusega annab Astronaut A3 lüpsirobot parima investeeringu tasuvuse ning garanteerib maksimaalse piimatootluse. A3 robot-lüpsisüsteem vajab minimaalselt hooldust aastas ja võimaldab täieõiguslikku hoolduslepingut vastavalt aastasele lüpside arvule. Tänu korralikult tasakaalustatud kombinatsioonile kõrgetest temperatuuridest ja spetsiaalsete kloorivabade kemikaalide kasutamisele vajab A3 lüpsisüsteem pesuks ainult mõned minutid seisuaega. Lisaks, esmaklassiliste materjalide kasutamine garanteerib pika eluea ja kõrge väärtuse ka kasutatud robotile.

Loe kasutusjuhendit SIIT